fazilet-batum

Pdr. Fazilet Batum

Psikolojik Danışman
Psikolojik Danışman
Online Terapi

İletişim Bilgileri

İletişim

Diploma & Tecrübe

Diploma Aldığı Kurum:
Ortadoğu Teknik Üniversitesi
Uzmanlık Aldığı Kurum:
Ortadoğu Teknik Üniversitesi
Mesleki Tecrübe:
24 Yıl

Adres

Adres ve Konum
Online Terapi

Pdr. Fazilet Batum 8 yorum

Yorumunuzu Yazın
5
8 yorum
 • Gamze Aygün

  Az önce ilk seansımı aldığım kıymetli Fazilet Hocama çok teşekkür ediyorum. Ağır bir depresyon geçiriyorken beni ilk seansta ayağa kaldırdı. İkinci seansımızı sabırsızlıkla bekliyorum. İyi varsınız hocam. Sizi çok seviyorum 🤍

 • Mercan Bektaş

  İki sene önce nasıl tekrar ayağa kalkacağım ? Sorumun yanıtı Fazilet Hn. Her hafta ince ince , ilmek ilmek işledik o yolu.
  İçimdeki gücü , kendime inancımı , kendimi sevmeyi öğrendim .Rehberim , ışığım , dev bir külliyat ..Tecrübesi ve yaklaşımı ile her daralan göğüs nefese kavuşur .

 • Atlas

  Kendimi hep kendi kendine yetebilen biri olarak gördüm. Şimdiye kadarki hayatımın psikolojik olarak en zorlayıcı zamanlarında bile yardım almak aklımdan geçmiyordu, ta ki çökene kadar. Fazilet hanımla tanışmak hayatımın önemli dönüm noktalarından biridir. Kendisi sayesinde kendimi tanıyıp sevebildim. Doğru düşünmenin ve zihni sağlıklı bir şekilde kullanmanın ne olduğunu öğrendim. Kendisi benim en büyük destekçilerimden biri oldu, onunla tanışmak hayatıma çok şey kattı ve geliştirdi.
  Şahsen çok memnunum, iyi ki var.

 • Sema S.

  Fazilet Hanım’la iyi ki yollarımız kesişti. Onun desteğiyle içsel gücümü keşfedip hayata daha farklı pencerelerden bakabilmeyi öğrendim. Tatlı sesi, profesyonel yaklaşımı sayesinde kendimi tamamen güvende hissediyorum ve yaptığı nokta atış tespitlerle, güzel enerjisiyle her seansı şifalanarak bitiriyoruz. Alanında muhteşem🌸🙏🏽 Kendisine çok teşekkür ediyorum😇 Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Dilek K.

  Her zaman oradasınız biliyorum..İçine düştüğüm karanlıktan, bana dünyanın renklerini, kendi içimde olan huzuru göstererek, muhteşem bir rehber olarak bana beni hatırlatan sevgili doktorum. Sevginiz, o güzel sesiniz, sıcacık gülümsemeniz ve bana kattıklarınız için çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişti. İyi ki varsınız!.

 • Özlem Ergun Giray

  Fazilet Hanım harika bir doktor.Hem kızım hem ben kendisinin danışanı olduk .Geçmişe ayna tutmak , gün yüzüne çıkartmaya korktuğum duyguları serbest bırakmak bana yepyeni bir bakış açısı kazandırdı .Bunu Fazilet Hanım sayesinde başardım.Her zaman ulaşabileceğim yakınlıkta olduğunu bilmekte ayrı bir güven veriyor bana.Profesyonel ama sıcak kucaklamanız için tekrar teşekkürler.🙏🙏🙏 İyiki varsınız🎈

 • Kerim

  Fazilet hanımın bana vermiş olduğu yardım destek için çoook teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim çok doğru noktaları tespit edip çok doğru ve güvenli bir yolda destek sağlıyor.

 • Selda

  Canım Fazilet Hocam benim hem ailecek hem bireysel olarak o kadar iyi geldi ki bize. Lohusa depresyonunu atlatmamda ve emzirme döneminde çektiğim zorluklarda bana o kadar yardımcı oldu ki Allah razı olsun. Kendisinin enerjisi o kadar güzel ki daha bebeğim 20 günlükken bile kendisinin sesine gülümseyerek tepki vermişti. Hem profesyonel hem de sıcak bir terapi arıyorsanız kendisi bu kriterlerin kat kat fazlasıyla size hizmet sunuyor. Sizi çok seviyorum iyi varsınız ❤️

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published.

Randevu Formu

Saat Aralığı
Uygun Randevu Bulunamadı

İletişim Bilgileri

Soru Sor

Lütfen gerekli alanları doldurun.*